Facebook, Koronavirüs Nedeniyle Artan Kullanıcı Trafiğiyle Mücadele Etmeye Çalışıyor

Facebook, Koronavirüs Nedeniyle Artan Kullanıcı Trafiğiyle Mücadele Etmeye Çalışıyor

Facebook, koronavirüs nedeniyle karantinaya alınan kişi sayısı arttıkça hizmetlerinin kullanımında büyü
Ana Sayfa CEPTELEFONU 4 Mart 2020 117 Görüntüleme

YouTube Music’e Şarkı Sözleri Görüntüleme Özelliği Geldi

YouTube Music’e Şarkı Sözleri Görüntüleme Özelliği Geldi

YouTube Music, YouTube’un müzik yayını platformları arasına katılmak için geç kalmış bir çalışması olarak görülüyor. YouTube, geç kaldığı bu alanda rakiplerinden daha fazla çalışarak yeni özellikler sunmak ve abone kazanmak istiyor.

YouTube Music üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda bugün, Android için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncellemede YouTube Music’in Şimdi Oynatılıyor ekranında değişiklikler yapıldığı görülüyor. Şimdi Oynatılıyor ekranında yapılan değişiklilerden ilk göze çarpanları karıştır ve tekrar oynat butonlarının önceki tasarıma göre daha fazla öne çıkarılması.

Ancak yeni güncelleme ile birlikte YouTube Music’e gelen en önemli özellik şüphesiz ki Şarkı Sözleri Görnütüleme özelliği. Bu özellik ile birlikte tek bir dokunuş ile dinlediğiniz şarkının sözlerini görüntüleyebileceksiniz.

Güncelleme şu an için yalnızca Android kullanıcılarına sunuldu ancak birkaç gün içinde iOS kullanıcılarına da yayınlanması bekleniyor. Eğer YouTube Music’i hala denemediyseniz aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı indirebilirsiniz.

KAYNAK

Tema Tasarım | Osgaka.com